Çalışma Saatlerimiz:  P.azartesi‑Cumartesi  09:00‑18:00  
Dvr-nvr

DVR, güvenlik ağırlıklı bir sistem olduğu için donanımsal problemler genellikle insan odaklıdır. Yazılımsal problemlerin en büyük nedeni ise sisteminizde önceden virüs bulunmasıdır. DVR veri kurtarma işlemi, diğer veri kurtarma operasyonlarından daha hızlı müdahale edilmesi gereken bir kurtarma işlemidir. Çünkü bahis konusu olan veri kaybı yaşanılan zamanda hırsızlık, saldırı vb. durumlar yaşanmış ve kanıta ihtiyaç duyuluyor olabilir. Hırsızlığı veya saldırıyı yapan kişi ya da kişiler, sistemi tamamen devre dışı bıraktıklarını düşünebilirler. Ancak sistemin nereye kadar kayıt yaptığı, eldeki datada hangi verilerin olduğu kontrol edilmelidir. Ayrıca önceden kaydedilmiş görüntülerde de değerli veriler bulunabilir. Bu yüzden verilerin kurtarılması önem taşır.

Konuya dair diğer acil müdahale gerektiren durumlar ise sistemin veri kurtarma işlemi sırasında aktif halde tutulması ve yeni veri kayıpları oluşmasına izin verilmemesidir. DVR kayıt kurtarma, bireysel olarak yapılamaz. Profesyonel DVR kayıt kurtarma işlemi ise vakit harcanmadan başlanması gereken, ciddi bir operasyondur. Mümkün olduğunca kısa sürede tamamlanmaya çalışılacak operasyon sırasında sisteminizin aktif tutulması sağlanır. Veri kurtarma işlemlerinin belki de en ciddisi olan DVR kayıt kurtarma, bu işi birçok kez yapmış uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Biz bu konudaki geniş tecrübemizle siz müşterilerimize her zaman yardımcı olmaya hazırız. Detaylı bilgi için arayınız.

Bizler için müşteri memnuniyeti odlukça önemli. Değerli müşterilerimizin memnuniyeti için profesyonel ve donanımlı bir ekiple çalışıyoruz. Panik halinde verileri kaybolarak bize ulaşan müşterilerimiz son derece rahatlamış bir şekilde yanımızdan ayrılıyor. İşimiz konusundaki profesyonelliğimiz sayesinde tüm verilerinizi kurtarıyor ve sizi zor durumda bırakmıyoruz.