Çalışma Saatlerimiz:  P.azartesi‑Cumartesi  09:00‑18:00  
Harddisk

Mevcut HDD’nizin düşme, darbe alma, sıvı teması ya da yazılımsal bir sebeple kullanım dışı kalması son derece kötü bir durumdur. Bütün bilgilerinizin, fotoğraf, video ya da diğer birçok verinizin ulaşılamaz durumda olması bin bir türlü emeğin ve uykusuz zamanların bir anda çöpe gitmesi gibi bir anlam ifade edebilir. Arızalanan ya da kullanım dışı kalan HDD’nizden veri kurtarımı için mutlaka ince eleyip sık dokumalısınız. Verilerinizi kendiniz de bir takım programlar vasıtası ile kurtarmayı deneyebilirsiniz ancak çok önemli dosyalarınız varsa mutlaka alanında uzman bir veri kurtarma firmasına başvurmalısınız. Veri kurtarma işleminin bir deneme tahtası olmadığının bilincinde olarak hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Veri kurtarma firmalarında söz konusu arızalı HDD’niz profesyonel veri kurtarma cihazları yardımıyla kısa bir süreliğine hayata döndürülüp içindeki verilerin alınması sağlanabiliyor. İnternette bulunan veri kurtarma programları ise lisanslı olmadıklarından dolayı kısıtlı hizmet verip dosyalarınızın biçimine zarar vermektedir. Bu nedenle verilerinizi tehlikeye atmamak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL VERİ KURTARMA Sahip olduğu uluslararası standartlara uygun laboratuvarı, mesleki eğitim ve yeterliliklere sahip Veri Kurtarma Uzmanları ile yaşadığınız veri kaybının türü ne olursa olsun veri kurtarma desteği vermektedir. Sizde ücretsiz analiz hizmetinden yararlanabilir, mümkün olan en hızlı sürede ve ekonomik olarak verilerinize tekrar kavuşabilirsiniz.

Bizler için müşteri memnuniyeti oldukça önemli. Değerli müşterilerimizin memnuniyeti için profesyonel ve donanımlı bir ekiple çalışıyoruz. Panik halinde verileri kaybolarak bize ulaşan müşterilerimiz son derece rahatlamış bir şekilde yanımızdan ayrılıyor. İşimiz konusundaki profesyonelliğimiz sayesinde tüm verilerinizi kurtarıyor ve sizi zor durumda bırakmıyoruz.